Strony WWW

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą projektowania i wdrażania stron internetowych. Net Media Art, jako grupa specjalistów w dziedzinie marketingu, pozycjonowania i optymalizacji stron, oferuje Państwu stworzenie idealnej, dostosowanej do potrzeb i wymagań rynkowych strony internetowej, która przyciągnie potencjalnych Klientów nie tylko swoim wyglądem ale także ergonomią i intuicyjną obsługą a także będzie spełniała wszelkie niezbędne wymagania techniczne.
Strony internetowe

Strony internetowe

Wykorzystujemy najnowsze technologie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Klient otrzymuje od nas wsparcie na każdym etapie swojego projektu, dzięki czemu nawet niedoświadczony użytkownik może wejść ze swoim biznesem w świat WWW.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Tradycyjne sklepy są powoli wypierane przez sklepy internetowe. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc przy tworzeniu i wdrażaniu sklepów internetowych oraz kompleksowe usługi z zakresu doradztwa oraz wsparcia prowadzenia działalności za pośrednictwem sieci.

Administracja i aktualizacja

Administracja i aktualizacja

Oferujemy usługi aktualizacji stron internetowych. Posiadamy własny serwer, dzięki czemu mamy całkowite kontrolę nad tym, w jaki sposób jest on zarządzany. Dbamy o bezpieczeństwo stron internetowych naszych Klientów.

System zarządzania treścią

System zarządzania treścią

Tworzymy strony internetowe w oparciu o najpopularniejsze i najbardziej intuicyjne systemy zarządzania treścią (WordPress, Joomla, Presta Shop i Magento) oraz autorski bardzo wydajny neoCMS do zadań specjalnych.

Dlaczego my?

Responsywne

Tworzone przez nas strony dostosowane są do wszystkich najpopularniejszych rozdzielczości ekranu. Wygladają dobrze na ekranie komputerów, tabletów i smartfonów.

Unikalne

Każda strona jest dostosowywana pod konkretne wymagania Klienta. Nasz zespół stara się, by nawet najmniejsze detale były wykonane starannie i przypadły do gustu Klientowi.

Łatwe w użyciu

Oprócz wyglądu dbamy o to, by każda strona była zaprojektowana funkcjonalnie, ergonomicznie i użytecznie oraz by interakcja ze stroną dostarczała użytkownikowi pozytywnych doświadczeń.

607 071 941