PPC i e-mail marketing

Przeciągnij klientów na swoją stronę dzięki kampaniom prowadzonym między innymi: w sieci wyszukiwania i reklamowej AdWords, reklamom na portalu Youtube, kampaniom w sieciach reklamowych Facebook Ads, Linkedin Ads oraz Twitter Ads.
Programowanie

Doświadczenie

Prowadziliśmy i prowadzimy wiele dużych i małych kampanii Google AdWords, Facebook Ads, Linkedin Ads i Twitter Ads. Mamy doświadczenie w działaniach dla stron firmowych, świadczących usługi b2b, b2c w tym dla sklepów internetowych. Obecnie nad profesjonalnym zarządzaniem
reklamami w sieciach AdWords i Facebook czuwa Marek Boratyński – Certyfikowany Specjalista Google AdWords oraz Google Analytics, posiadający wszystkie 6 certyfikatów specjalizacyjnych Google AdWords.

Oferta

Uruchamianie, targetowanie, audyt, prowadzenie, optymalizacja kampanii Google Adwords (linki sponsorowane, sieci reklamowe, gmail, emarketing, youtube, aplikacje internetowe, działania dynamiczne i analityka internetowa). Kampanie dla sklepów internetowych (reklamy z listą produktów – google zakupy / google merchant). Uruchomienie, targetowanie, audyt, optymalizacja i prowadzenie kampanii reklamowych w sieci Facebook Ads, Twitter Ads, Linkedin Ads i na Instagramie. W tym kampanie dla sklepów internetowych (reklamy dynamiczne z listą produktów).

Kampanie Adwords

Kampanie Adwords

Kampanie w Sieci Wyszukiwania Google AdWords to najpopularniejsza forma reklamy. Pojawia się w wyszukiwarce jako bezpośrednia odpowiedź na zapytanie klienta. Oferujemy m.in. kampanie linków sponsorowanych, remarketing w wyszukiwarce i kampanie produktowe.

Sieć Reklamowa

Sieć Reklamowa

Sieć Reklamowa Google Adwords to największa sieć reklam internetowych na świecie – Twoja reklama może pojawić się na setkach stron internetowych, w aplikacjach i filmach. Miejsca reklam dobierane są m.in. pod względem zainteresowań, płci i wieku potencjalnych klientów.

Działania na Youtube i w GMAILu

Działania na Youtube i w GMAILu

Jedną z największych zalet YouTube'a jest możliwość kierowania reklam graficznych, tekstowych lub filmowych do osób o określonym statusie ekonomicznym. Gmaila również pozwala łatwo dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców.

Facebook, Linkedin i Twitter Ads

Facebook, Linkedin i Twitter Ads

Reklamy w marketingu społecznościowym doskonale uzupełniają działania prowadzone w sieci Google AdWords. Sieć reklamowa Facebook Ads umożliwia skuteczne prowadzenie działań dynamicznych i niedynamicznych.

Dynamiczne reklamy produktowe

Dynamiczne reklamy produktowe

W naszych działaniach chętnie wykorzystujemy dynamiczne reklamy produktowe, bo kampanie z odpowiednio podstawianymi towarami mają zdecydowanie wyższy współczynnik konwersji.

Marketing Automation i Email Marketing

Marketing Automation i Email Marketing

W naszych strategiach staramy się uwzględniać różne, wzajemnie uzupełniające się kanały marketingowe (w tym kanały email) i automatyzować ich działanie, gdyż dzięki temu można skuteczniej dotrzeć do wybranych osób.

Certyfikat Google Partners

Komplet certyfikatów Google, to gwarancja biegłej znajomości systemów reklamowych Google AdWords, Adwords for Video oraz Google Analytics. W Net Media Art Twoimi kampaniami będzie opiekował się Certyfikowany specjalista, który posiada wszystkie certyfikaty Google AdWords.

607 071 941