O nas

Jesteśmy zespołem programistów, specjalistów ds. SEO, AdWords i PR silnie zorientowanym na jakość usług, które świadczymy. Dzięki korzystaniu z najnowszych technologii oraz ciągłemu doskonaleniu umiejętności potrafimy zaprojektować i wdrożyć rozwiązania elastyczne i stabilne, z których korzystają tysiące użytkowników.

Współpracujemy z firmą Net Media Art od samego początku jej działalności w obszarze marketingu w wyszukiwarkach. Nasza strona jest od kilku lat w pierwszej trójce w Polsce. Czego chcieć więcej.

Adam Trepka - at Initi.pl

Polecamy firmę Net Media Art ze wzgledu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość we współpracy biznesowej.

Paulina Goclik-Leśniowska - at wesolekoziolki.pl

Firma Net Media Art opiekuje się kilkoma naszymi stronami. Pozycjonują nas na tyle dobrze, że każda z naszych witryn jest na czołowych pozycjach w Google. Polecam!

Waldemar Kupś - at CzystaPolska.pl

Z firmą Net Media Art współpracujemy już od 2013 roku. Mimo upływu czasu stale zaskakują nas swoimi pomysłami, a ich działania marketingowe sprawiają, że ciągle mamy ręce pełne roboty. To dzięki nim wykończyliśmy już setki mieszkań w Warszawie.

Maciej Balcerek - at perfectspace.pl

Profil naszej działalności oparliśmy na towarze w 100% wyprodukowanym w Polsce. I choć Net Media Art ma obcojęzyczną nazwę, to potrafią skutecznie zareklamować dobry, polski produkt. Dzięki nim sprzedaż ubrań w naszym sklepie wzrosła niemal dziesięciokrotnie.

Maciej „Alf” Glabus - at extremehobby.eu

Jako salon meblowy stawiamy przede wszystkim na jakość i oryginalność. Profesjonaliści z Net Media Art również cenią sobie te wartości i pewnie dlatego z takim powodzeniem promują nasze produkty.

Marta Machowicz - at mebest.pl

Dzięki Net Media Art moje jedzenie trafia do szerszego grona osób. Ja dostarczam klientom doskonałe posiłki, zaś Net Media Art dostarcza mi z kolei doskonałe usługi. Szczerze polecam.

Piotr Adrych - at frytkacatering.pl

Zaufali nam

Jesteśmy dumni z naszych klientów i partnerów. Poniżej mogą Państwo zobaczyć z iloma klientami mieliśmy zaszczyt współpracować. Jesteśmy dumni z tego, że możemy pochwalić się tym, ilu klientów jest zadowolonych z naszej pracy.

607 071 941