E-PR

W naszej opinii skuteczne public relations to nie tylko komunikowanie o prowadzonych przez firmę projektach, produktach czy usługach, ale przede wszystkim – edukowanie opinii publicznej, a przez to – kreowanie realnych potrzeb konsumenckich, co ma przekładać się na wzrost świadomości istnienia firmy i prowadzić do jej rozwoju, również w aspekcie finansowym.
Buzz Marketing

Buzz Marketing

Wiesz, że w biznesie najprościej pozyskać klienta z czyjejś rekomendacji? Dlatego marketing szeptany odgrywa w internecie ogromną rolę. Pozytywne opinie nie tylko przyciągną nowych klientów, ale pomogą Ci pozyskać wartościowy ruch na stronę oraz poprawią pozycje.

Content Marketing

Content Marketing

Dobra, wartościowa treść jest dzisiaj wszystkim. Przybierać może ona różne formy – najczęściej są to różnego rodzaju artykuły i filmy. W świecie, gdzie konsumenci są stale bombardowani przekazem reklamowym, tego typu forma reklamy naturalnie przyciąga uwagę.

Social marketing

Social marketing

Poprowadzimy dialog z potencjalnymi i obecnymi Klientami firmy, aktywnie uczestniczącymi w wirtualnej rzeczywistości. Zadbamy o to, by mówiono o firmie w samych superlatywach, niezależnie od wykorzystywanego kanału komunikacyjnego.

Media Relations

Media Relations

Kiedy ostatnio Klienci czytali artykuł o Twojej firmie w prasie czy Internecie? My dbamy o wizerunek w mediach utrzymując pozytywne relacje z dziennikarzami, dostarczając pożądane przez rynek materiały prasowe i zapewniając właściwy szum medialny.

PR Korporacyjny

PR Korporacyjny

Zadbamy o wykreowanie eksperckiego wizerunku, budzącego autorytet w środowisku. Poinformujemy grupy docelowe o wszystkim tym, co ważne i istotne z punktu widzenia życia firmy.

PR Produktowy

PR Produktowy

Wypromujemy Twoją ofertę. Zadbamy, by informacja o portfolio dotarła do strategicznych grup docelowych, generując określone – wizerunkowe i materialne – korzyści dla Twojej firmy.

607 071 941